Duże ręczniki (XL - 70x140 cm)

( ilość produktów: 21 )

Niezawodne i piękne – duże ręczniki kąpielowe

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. To ona jest najważniejsza podczas i po każdej relaksującej kąpieli. Tak samo na plaży czy podczas masażu – komfort jest absolutnym priorytetem i nie powinno się na nim oszczędzać. Dlatego gdy jesteśmy w sklepie z dodatkami łazienkowymi, koniecznie zaopatrzmy się w ręcznik duży, a najlepiej kilka jego sztuk. Jeden taki produkt wystarczy na wytarcie całego ciała, w tym nawet bardzo długich włosów. Będzie się nim można także swobodnie obwiązać gdy nie chcemy od razu po kąpieli zakładać ubrań.

Na wakacje – duży ręcznik plażowy dla całej rodziny

Wypad na wakacje, czy to z rodziną, czy samemu, to zawsze sporo bagażu, który trzeba ze sobą zabrać. Ubrania, buty, kosmetyki, smartfon, aparat fotograficzny, książka: od tego zaczyna się długa lista bagażu. Dlatego też warto dobrze przemyśleć zabierane przedmioty. Ciekawym pomysłem będzie ręcznik z mikrofibry duży. Jest on cienki i lekki zarazem, a potrafi wchłonąć kilkukrotnie więcej wody niż klasyczne rozwiązania bawełniane.

Ale właściwie co to znaczy ręczniki duże XL? To te modele, których rozmiary wynoszą chociażby 70x140 cm. To właśnie one będą najlepsze do wszystkich bardziej wymagających zastosowań, w tym także do zabrania na saunę czy na zimowy wypad na morsowanie. Ręcznik 70x140 cm, co ważne, w każdej z powyższych sytuacji jest równie praktyczny dla pań, jak i panów. Możesz się więc nim spokojnie na co dzień dzielić ze swoim partnerem czy partnerką, zwłaszcza jeśli kupisz uniwersalny niebieski czy czarny ręcznik.

Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel