Małe ręczniki (M - 43x90 cm)

( ilość produktów: 2 )

Jakie zastosowanie mają małe ręczniki?

Na sklepowych półkach leżą akcesoria łazienkowe w różnych rozmiarach: od bardzo małych do naprawdę dużych. I, co ważne, każde z nich może się nam przydać, tyle że w nieco innej sytuacji. Dziś chcemy się zastanowić nad tym do czego przyda się mały ręcznik. Bo jego zastosowań jest naprawdę wiele, od tych domowych po sportowe.

Małe ręczniki do rąk – must have w każdej łazience

Możesz go powiesić bezpośrednio na wieszaku przyczepionym do szafki umywalkowej albo na haczyku ściennym. Ważne tylko, by był zawsze pod ręką gdy przychodzisz myć dłonie. Takie ręczniki małe 43 x 90 cm mogą być wspólne dla wszystkich domowników lub też każdy może mieć swój własny, w ulubionym kolorze.

Inne zastosowanie, które może mieć nieduży ręcznik, to siłownia. Ćwicząc na niej takim produktem wygodnie wytrzesz twarz czy kark. Taki materiał możesz położyć na miejscu, na którym będziesz siedział robiąc statyczne ćwiczenia.

Bardzo istotna sprawa to także małe ręczniki dla dzieci posiadające piękne nadruki we flamingi i inne motywy. Bez problemu spakujesz je do małego plecaczka na wycieczkę czy dasz swojemu szkrabowi jako ręcznik do przedszkola. Możesz też go spakować razem z pudełkiem śniadaniowym, co umożliwi pociesze wytarcie twarzy po zjedzonym posiłku.

Oczywiście niewielki ręcznik rozmiar M ma o wiele więcej zastosowań. Zabierz go ze sobą w góry czy na plażę, wytrzyj mokre łapki swojego pupila wracającego ze spaceru czy zastosuj jako ręcznik pod stopy w saunie suchej. Ograniczają Cię tylko Twoje potrzeby i wyobraźnia.

Kolor
Płeć
pixel