Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki do jogi

( ilość produktów: 9 )

Jakie zalety musi mieć ręcznik do jogi?

Praktykowanie jogi z roku na rok staje się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Na pewno wynika ono z rosnącego zainteresowania dalekowschodnimi systemami religijnymi. Ale, przede wszystkim, wspomniana praktyka zdobywa fanów ze względu na swoje właściwości prozdrowotne i relaksacyjne. Jakie przedmioty są potrzebne, by prawidłowo odbyć ten trening?

Kupujemy ręcznik na matę do jogi Dr.Bacty

Lepsza postawa ciała. Zwiększona odporność organizmu. Redukcja stresu. Łagodzenie bólów pleców i bólów menstruacyjnych. Regulacja ciśnienia krwi. Uelastycznienie ciała. Koordynacja ruchowa na lepszym poziomie. To początek bardzo długiej listy plusów, jakie ma ten rodzaj gimnastyki i system filozofii. Zupełnie nie dziwi więc fakt, że szkoły jogi pękają w szwach od uczestników zajęć.

By rozpocząć ćwiczenia, nie potrzeba jest wiele. Wystarczy wygodny dres, komfortowe skarpetki oraz ręcznik na jogę. Resztę – matę, koc, klocki, pasy i inne akcesoria – zapewnia szkoła. Wszystko, co nam konieczne, zmieści się więc w małą torbę czy plecak. Zadzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy postawimy na kompaktowe ręczniki szybkoschnące do jogi z powłoką antybakteryjną. Spokojnie będziesz mógł ich używać także w innych formach aktywności fizycznej, chociażby jako ręcznik na siłownię.

Zalety takiego produktu to łatwość w transporcie i rozkładaniu, wielofunkcyjność zastosowań, brak tendencji do powstawania na powierzchni brzydkich zapachów oraz doskonałe wchłanianie wilgoci. Dzięki nim dany model może być używany jako joga ręcznik na matę do ćwiczeń, ale też jako artykuł do kąpieli po treningu czy pomocnik przy uprawianiu innych sportów. Wiele osób doceni też fakt pięknego nadruku naniesionego na materiał. Na sali do jogi idealnie odnajdzie się między innymi ręcznik z kwiatami, mandalą i kolibrem.

rozmiar
Kolor
Płeć
Pokaż tylko
pixel